|
Цілий рік ми всі чекали паломництва до Матінки Божої Бердичівської. І ось цей день настав. 13 липня розпочався зі Служби Божої в Шепетівці, яку очолив Єпископ Станіслав Широкорадюк. В своєму звернені до паломників Його Преосвященство, звернув увагу, що собою в паломництво потрібно взяти три речі:
|
|
Детальніше...
|
|
6 серпня, в Урочистість Преображення Господнього, в соборі св. Олександра, що в м. Києві, відбувся урочистий Інгрес, під час якого Його Високопреосвященство Архієпископ Петро Мальчук прийняв владу керування над Київсько-Житомирською Дієцезією.
|
|
Детальніше...
|
|
6 серпня, в Урочистість Преображення Господнього, в соборі св. Олександра, що в м. Києві, відбувся урочистий Інгрес, під час якого Його Високопреосвященство Архієпископ Петро Мальчук прийняв владу керування над Київсько-Житомирською Дієцезією. |
|
Детальніше...
|
БЕНЕДИКТ, Єпископ, Слуга Слуг Божих
Вітання і Апостольське Благословення Тобі, Високоповажний Брате Петро Геркулян Мальчук, O.F.M., дотеперішній Єпископ титулярний Медії та Єпископ Помічний Одесько-Симферопольський, скерований нами до Дієцезії Київсько-Житомирської, з наданням гідності Архієпископа «ad personam» («особисто»). |
|
Детальніше...
|
|
В суботу 6 серпня, в свято Переображення Господнього, відбудеться урочистий Інгрес (тобто, літургійне впровадження на єпископську кафедру нового правлячого владики) Архієпископа Петра Мальчука, Ординарія Київсько-Житомирської Дієцезії. Владика Петро – перший архієпископ за всю історію Київсько-Житомирської Дієцезії. Крім того, востаннє подібна урочистість (інтронізація католицького єпископа латинського обряду) відбувалось в м. Києві ще у 1680 році, коли на Київську Кафедру увійшов Єпископ Андрій Хризостом Залуський.
|
|
Детальніше...
|
У суботу, 16 липня з різних куточків України прийшли паломники, щоб віддати шану Матері Божій з Гори Кармель у її санктуарії в Бердичеві. Цього року наймолодший паломник, Яків з Білої Церкви, був у дорозі 5 днів, і всього навсього маючи два місяці, а найстарший паломник, Юзеф з Коростеня, мав 79 років. |
|
Детальніше...
|
|
Вельмишановним Отцям, усім Особам Богопосвяченого життя на території Києво-Житомирської Дієцезії.
|
|
Детальніше...
|
4 липня 2011 р. Генеральний Вікарій Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви, єпископ Станіслав Широкорадюк повідомив, що хрест, який два дні тому було встановлено і освячено на будівельному майданчику, де в майбутньому має будуватися храм св. Франциска на Оболоні в м. Києві, в ніч з 3 на 4 липня спаплюжено, знівечено і порізано на шматки місцевими жителями. |
|
Детальніше...
|
2 липня в Урочистість Непорочного Серця Марії відбулося освячення земельної ділянки на Оболоні, що 2004 року Київська міська державна Адміністрація виділила під будівництво храму. Також було встановлено та освячено хрест і табличку – паспорт об’єкту. |
|
Детальніше...
|
|
|