title-ecclesia

Поздоровлення
В день іменин єпископа Віталія
0_119087_918f40f9_origНайщиріші вітання єпископу Віталію в день Небесного Покровителя.

Нехай Той, котрий є Добрим Пастирем, неустанно провадить Вас через труди життя та служіння, уділяючи необхідних благодатей та сил до виконання місії, повіреної Богом.

В молитвах просимо Духа Святого, щоб Ваше служіння приносило щедрий плід в серцях повіреного люду. Нехай Марія, Мати Церкви та святі свідки віри будуть заступниками перед Троном Отця в небі у всіх Ваших справах та починаннях. Запевняючи про нашу молитву, говоримо сьогодні з глибини серця : дякуємо за кожне добро.

Многая літа!

 
Побажання отцям Настоятелям

8-1

 
Великий Четвер - день Священства

final_1
Дорогі священики!

Христовий священик – це той, хто щедро ділиться собою. Як і Христос, священик віддає людям не лише те, що має: час, знання, сили та добробут. Він вповні віддається людям як слуга, який силою Святого Духа у Таїнстві Священства, відкриває людину до Христа та через Нього єднає з Отцем, Джерелом вічного життя.  У цей особливий день складаємо щиросердечну вдячність усім священикам, які ревно і жертовно служать Богові й Церкві. Адже все те добре, що відбувається сьогодні в нашій Церкві, стається завдяки Божій благодаті та вашому невтомному служінню.

 

Детальніше...
 
В день іменин Архієпископа Петра
 
8 річниця єпископських свячень Архієпископа Петра

Вельмишановний Архієпископе Петре!

buket-krasnuh-roz-6IMG_6156 

 В 8 річницю єпископських свячень просимо Милосердного Бога про щедре благословення для Вас на щодень. Дякуємо нашому небесному Отцеві за дар Вашого життя і покликання – адже саме Він обрав вас для служіння на Його ниві.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 8
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2022. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino