| У Києві відбувся день зосередження для Руху Чистих Сердець |
У суботу 12 грудня в офісі Католицького Медіа-Центру в Києві відбувся день зосередження для Руху Чистих Сердець. Ось що про це пишуть Яна та Андрій, які приїхали аж з Шепетівки. Чому так далеко їхати? На це питання дають відповідь вони самі…
Мені випала велика та важлива роль: написати маленьке свідчення про щомісячну зустріч РЧСників, яка відбулася саме 12 березня. Отож, почнемо… Усе почалося з того, що збагатившись духом радості, чистоти та правди в Коростишеві на з’їзді Руху Чистих Сердець, у мене (звати мене Яна) та Андрія (мого коханого) з’явилось величезне бажання продовжувати це духовне підживлення. Дізнавшись про так зване щомісячне зібрання учасників Руху в м. Києві, ми вирішили відвідати цю зустріч. Народна мудрість каже: «Головне не кількість, але якість». Так і в нас… До речі, так чудово вийшло, що нас було саме стільки, скільки апостолів в Ісуса: дванадцятеро учасників (щоправда разом із сестрами) та священик о. Олег Сартаков. Здавалося б, навіщо їхати таку далечінь (тобто з Шепетівки – це 5 годин електричкою), щоб побути тут лиш половину дня. Але, чесно кажучи, це варте того!!! Змістовне пережиття Служби Божої, після Адорації Пресвятих Дарів, дали свої плоди, якими ми ділились після смачненького обіду. До речі, про обід… неможливо не згадати добродушних сестер гонораток, а саме с. Ренати, с. Марцеліни та с. Міріам, які тепло зустрічали нас у своєму домі. Ой-ой-ой, яка ж велика вам подяка!!! Також ми дуже вдячні о. Олегу, який приділив нам трошки свого найдорожчого часу для спільного перебування та єднання з Богом. До речі, неймовірним було те, що Ісус у Пресвятих Дарах був лиш на відстані одного метра від нас!!! Тільки уявіть собі, яка це благодать!!! Здавалося, зовсім мало часу для подібних зустрічей, але велике бажання та віра учасників зробила багато маленьких чудес, а саме подарувала радість кожному чистому серденьку! Величезна Богові подяка за цю зустріч!!! Дякуємо Святому Духові за те, що так надихає і керує організаторами! Дякуємо всім, хто приклав хоч найменших зусиль для проведення цієї зустрічі, а також учасникам: Ірі, Юлі, Зої, Юлі, Андрію, Каті, Льоні, Христині, Яні за відважність та послух волі Божій. Надіюсь, що побачимося наступного разу, а саме 9 квітня ще в більшому складі учасників!
З Богом!
Яна та Андрій |