| Повідомлення від єпископа Києво-Житомирської дієцезії Яна Пурвінського |
|
Дорогі у Христі! Цим Вас повідомляю, що Святий Отець Бенедикт XVI, на моє прохання скероване до Святого Престолу, згідно кан. 401§1 ККП звільнив мене з обов’язків Єпископа Києво-Житомирського. Дня 15 червня 2011 року Його Святість призначив Єпископом Києво-Житомирським о. Петра Мальчука, єпископа-помічника Одесько-Сімферопольської Дієцезії, надаючи йому титул архієпископа «ad personam». Інгрес Його Високопреосвященства Архієпископа Петра Мальчука відбудеться 6 серпня 2011р о год.10.00 в прокатедрі Св. Олександра у м. Київ. Присутність усіх священиків Києво-Житомирської Дієцезії обов’язкова. Натомість у Житомирі Свята Меса Й.Впр. Архієпископа Петра Мальчука буде звершена о год.10.30 наступного дня 7 серпня. У зв’язку із цим в усіх парафіях Дієцезії треба оголосити про це, та повідомити при цьому парафіянам години відправлення Святих Служб у ці дні, та можливість освячення плодів цього року у зв’язку із святкуванням Преображення Господнього. Новопризначеного Пастиря нашої Дієцезії і його служіння віддаємо Богові в наших молитвах, та доручаємо під опіку і покров Пресвятої Діви Матері Церкви.
+ Ян Пурвінський, єпископ Києво-Житомирської дієцезії |