title-ecclesia

Релігійні діяльності

Двотижневик католицьких парафій України пропонує на своїх сторінках новини з Ватикану та світу, огляди й статті про події в Церкві на українській землі, коментарі до недільних читань, пояснення Літургії, роздуми над Святим Письмом, статті молодіжного, соціального, історичного, культурного спрямування – тобто все, що лишень здатна запропонувати редакція своїм любим і шанованим читачам.
До речі, одразу хочемо зауважити, що за зміст публікованої в Живому Журналі реклами редакція відповідальності не несе і впливу на неї не має.
Блог kairos_visnyk не є інтернет-повторенням друкованого видання. Тому, якщо хтось бажає нас читати, він може будь-коли піти на пошту й передплатити "Католицький Вісник".

Наш передплатний індекс – 01101.

Наша електронна пошта – katol.visnyk (@) gmail.com. На цю адресу можна надіслати свої данні, щоб здійснити он-лайн передплату.

 

Видавництво "КАЙРОС" (з грецької – благодатний час) засновано 1993 року при Київському коледжі Католицької Теології св. Томи Аквінського (нині – Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського в м. Києві). Своїм декретом від 23 листопада 1993 року Єпископ Ординарій Київсько-Житомирський владика Ян Пурвінський наділив Коледж (Інститут) видавничими правами. 19 січня 1994 року видавництво було передане Ордену Проповідників. "Кайрос" видає "Католицький Вісник" (до 2008 р. – "Парафіяльна Газета"), всеукраїнський католицький тижневик, що виходить від 1 листопада 1993 року. Крім того, за шістнадцять років видавництво підготувало до друку українською, російською та польською мовами багато книжок євангелізаційного та катехитичного характеру. У 1999 році було здійснено унікальне видання – "Церква Христова. 1920-1940 роки. Переслідування християн у СРСР" (мартиролог осіб, що переслідувались за віру в роки радянської влади). У 2000 році у видавництві "Кайрос" (спільно з видавництвом "Свічадо") вийшов український переклад Енцикліки "Fides et Ratio" ("Віра і Розум") тощо. Сьогодні видавництво очолює о. Маріуш Возняк ОР, технічним директором є Володимир Барановський.

У книжковому кіоску на Якіра, 13 можна придбати:

– книги видавництва «Кайрос»

– книги видавництва "Життя з Богом" (Брюссель)

– книги видавництва "Свічадо" (Львів)

– книги видавництва "Місіонер" (Львів)

Наші координати:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

а/с № 88,

04119 м. Київ-119,

тел./факс: +38 (044) 503-30-22

 

«Радіо Марія» – всесвітня родина католицьких радіостанцій, яка об'єднує на сьогодні понад 60 станцій в 50 країнах світу. «Радіо Марія» в Україні почало своє мовлення у 2010 році. Це некомерційнастанція, яка існує за рахунок пожертв своїх слухачів.

І сьогодні це 24 години мовлення 7 днів на тиждень. В ефірі крім релігійних передач – програми соціальної спрямованості, дискусії, дитячі передачі. Відмінністю «Радіо Марія» є спрямованість на допомогу своїм слухачам. А саме -консультації в ефірі і поза ефіром, соціальна активність.

«Радіо Марія» багато в чому волонтерський радіо. Над ефіром працюють більше 120 волонтеріввіком від 6 до 70 років.

Джерело фінансування будь-якій станції всесвітньої родини «Радіо Марія», в тому числі і в Україні – пожертви віруючих.

Радіо Марія – це цілодобова радіотрансляція, у якій ми прагнемо донести до свого слухача глибину людської культури Він є другом, співрозмовником, незалежно від релігійних та культурних переконань. Адже саме через культуру, мистецтво, історію людства з усіма її злетами й падіннями, блуканнями в пітьмі й великими осяяннями ми ведемо свою проповідь християнської благої вісті.

Ми не відкидаємо нічого позитивного й доброго з того, що втілено в життя людиною в різні часи, у різних культурах та цивілізаціях. Однак, оцінка всьому дається у світлі світогляду, обумовленого християнським вибором: нехай це літературна спадщина, музика й образотворче мистецтво, досягнення науки, шляхи розвитку цивілізацій, філософські навчання, історія Церкви й історія народів світу.

Звичайно, проводячи ефір в кожній конкретній країні, ми враховуємо всі особливості національного світосприйняття, менталітету, неповторність і цілісність історичної долі кожного народу, його безцінний внесок у скарбницю світової історії. Усе, що, так чи інакше, може сприяти національній ворожнечі, незгоді – категорично неприйнятне для нас.

Контактні дані: Частоти мовлення «Радіо Марія»

Київ: 68,69 FM

Ковель: 68,48 FM

Рівне: 68,24 FM

Вінниця: 70,91 FM

Житомир: 70,04 FM

телефон радіо: +380 44 572 29 29

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

інтернет-адреса: radiomaria.org.ua

Крім того, нас можна слухати в Інтернет – через програвач на сайті або за адресою http://91.203.4.121:8000/stream.mp3

Директор Радіо Марія в Україні – о. Олексій Самсонов

 

Радіопрограма «Кредо», є найбільш ветеранським полем діяльності КМЦ бо ми підготовлювали тексти, награвали та допомагали головному Редактору пану Дмитру Парубцю з виходом в ефір цієї радіопрограми від початку створення КМЦ, бо само «Кредо» існує вже 18 років. Саме багаторічна присутність в ефірі радіопрограми «Кредо» стала першою ластівкою і початком старань над приготуванням документів для цілодобового мовлення «Радіо Марія».

Директор Католицького Медіа-Центру о. Павло Вишковський ОМІ

 

Журнал «Водограй» розпочинався з 800 номерів українською мовою у 2001 році (як експериментальний проект під назвою «Твій журнал»), розвинувся до 10 000 у 2010 році. На сьогоднішній день видали більше 572 тис. Водограїв. З цього близько 22 тис. надіслали до шкіл України. Для мене це чудо, бо коли навчався в школі взагалі було заборонено говорити про Бога. А 2 роки тому Міністерство Освіти й науки України листом № 14/18-2978 від 27.07.2009 р. рекомендувало «Водограй» для шкіл України. Україномовна версія журналу «Водограй» поширилася у березні 2008 року на щомісячну російську версію й розходиться сьогодні на весь колишній Радянський Союз. Цей журнал, завдяки допомозі добрих людей, ми безкоштовно висилаємо до шкільних бібліотек, до малозабезпечених родин з дітьми й до закладів, які займаються сиротами. За 10 років читачі написали власноруч до «Водограю» більше 7 150 листів.

У 2006 році ми створили Веб-сторінку Водограю, де є можливість інтерактивних ігор, розмальовок, тощо. Від 2007 року щомісячно водограй видається також і російською мовою.

З нагоди 100 випуску Водограю 7.05.2011 р. народився журнал «Водограйчик» для дітей віком від 3 до 7 років.

Головний Редактор журналів о. Павло Вишковський ОМІ

 


Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2023. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino