title-ecclesia

«Радіо Марія» – всесвітня родина католицьких радіостанцій, яка об'єднує на сьогодні понад 60 станцій в 50 країнах світу. «Радіо Марія» в Україні почало своє мовлення у 2010 році. Це некомерційнастанція, яка існує за рахунок пожертв своїх слухачів.

І сьогодні це 24 години мовлення 7 днів на тиждень. В ефірі крім релігійних передач – програми соціальної спрямованості, дискусії, дитячі передачі. Відмінністю «Радіо Марія» є спрямованість на допомогу своїм слухачам. А саме -консультації в ефірі і поза ефіром, соціальна активність.

«Радіо Марія» багато в чому волонтерський радіо. Над ефіром працюють більше 120 волонтеріввіком від 6 до 70 років.

Джерело фінансування будь-якій станції всесвітньої родини «Радіо Марія», в тому числі і в Україні – пожертви віруючих.

Радіо Марія – це цілодобова радіотрансляція, у якій ми прагнемо донести до свого слухача глибину людської культури Він є другом, співрозмовником, незалежно від релігійних та культурних переконань. Адже саме через культуру, мистецтво, історію людства з усіма її злетами й падіннями, блуканнями в пітьмі й великими осяяннями ми ведемо свою проповідь християнської благої вісті.

Ми не відкидаємо нічого позитивного й доброго з того, що втілено в життя людиною в різні часи, у різних культурах та цивілізаціях. Однак, оцінка всьому дається у світлі світогляду, обумовленого християнським вибором: нехай це літературна спадщина, музика й образотворче мистецтво, досягнення науки, шляхи розвитку цивілізацій, філософські навчання, історія Церкви й історія народів світу.

Звичайно, проводячи ефір в кожній конкретній країні, ми враховуємо всі особливості національного світосприйняття, менталітету, неповторність і цілісність історичної долі кожного народу, його безцінний внесок у скарбницю світової історії. Усе, що, так чи інакше, може сприяти національній ворожнечі, незгоді – категорично неприйнятне для нас.

Контактні дані: Частоти мовлення «Радіо Марія»

Київ: 68,69 FM

Ковель: 68,48 FM

Рівне: 68,24 FM

Вінниця: 70,91 FM

Житомир: 70,04 FM

телефон радіо: +380 44 572 29 29

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

інтернет-адреса: radiomaria.org.ua

Крім того, нас можна слухати в Інтернет – через програвач на сайті або за адресою http://91.203.4.121:8000/stream.mp3

Директор Радіо Марія в Україні – о. Олексій Самсонов

 


Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2023. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino