| «Все минає, але Бог залишається…» |
У неділю, 15 листопада, урочистою Святою Месою, закінчилася парафіяльна місія у костелі Святого Миколая, м. Київ. Вірні протягом восьми днів переживали час святої місії. Час зустрічі з живим Христом. Ревне служіння та відданість отців Облатів Непорочної Марії, а особливо проповідника о. Андрія Мадея, допомогло не лише почути, а й пережити теми запропоновані місіонером: Віра - сенс життя; Божі Заповіді; Гріх; Боже Милосердя; Євхаристія; Смерть і вічне життя; Мати Божа; Тривання у добрі. Хочеться вірити, що зерно Божого Слова так дбайливо засіяне у серця парафіян принесе стократні плоди.
Думаю кожний присутній на місії з радістю може повторити слова сказані Святим Євгеном де Мазенодом: «Цей новий період в моєму житті мусить бути часом цілковитої віднови. Вже багато разів мої добрі постанови звелися нанівець. Однак, тепер з’явились дуже сприятливі обставини». Через переміну життя особистого, родинного, суспільного і парафіяльного повертаємося до дому Милосердного Отця.
Підсумовуючи благословенний час о. Андрій сказав: «Все минає, але Бог залишається. І потрібно своє життя довірити Йому. Відвічній Любові, яка в повноті проявляється на хресті». Саме до хреста, який знаходиться біля храму і який був встановлений під час першої місії 9 років тому, попрямували вірні по закінченню Служби Божої. Там відбувся молебень - вшанування хреста. «Хрест це двері, хрест це ворота, це єдина надія, надія для всіх…»
За матеріалами: Католицький Медіа-Центр |