| Проголошення радості Різдва |
| Написав с. Камілла та молодь |
|
30 грудня щоб не забаритеся перед новим роком, молодь з храму св. Олександра вирішила потішити людей колядою! Переодягнувшись у костюми після Служби Божої, ми пішли проповідувати радість Різдва Христового! Колядували на майдані Незалежності, в Київському метрополітені, та по-дорозі до Борисполя, куди нас запросили на коляду отці францисканці.
Отці нас щиро прийняли, пригостили "смачненьким" і разом з нами прославляли Дитятко Ісус колядою! Звичайно, що радість переповнювала наші серця! Бажаємо Вам, дорогі та любі наші браття та сестри, З любов’ю та молитвою с. Камілла та молодь |