| Урочистість Святої Родини |
|
КИЇВ В парафії Святого Олександра у Києві святкували Урочистість Святої Родини. Урочисту Святу Месу очолив Ординарій Київсько-Житомирський Архієпископ Петро Мальчук. Разом із Владикою співслужив настоятель парафії о. Віталій Безшкурий.
На початку Святої Меси, перед актом покаяння, Архієпископ заохотив усіх в особливий спосіб просити Бога пробачення за гріхи скоєні проти родини. Під час проповіді Ординарій особливу увагу звернув на виховання в родині: Господь звеличив батька у дітях, і право матері на синах закріпив. Хто шанує батька, той гріхів збувається і їх уникне, і його щоденна молитва буде вислухана. Хто звеличує матір свою, той немов скарби збирає. Хто шанує батька, той матиме втіху в дітях, і в день своєї молитви буде вислуханий. Хто звеличує батька – довго житиме; хто Господу слухняний – матір свою заспокоїть. Дитино, допомагай твоєму батькові в старості і не засмучуй його за життя; і коли його розум ослабне, будь поблажливим; не зневажай його тоді, коли ти – повносилий. Бо добродійство батькові не буде забуте: воно принесе прощення гріхів і дім твій відновить. Після проповіді відбулося урочисте відновлення подружніх обітів та покроплення освяченою водою. На кінець Святої Меси усі родини отримали особливе благословення з рук Архієпископа Петра. Свята Родино, молись за нас! Будь нашою допомогою у важкі хвилини нашого щоденного життя. |