| "Оплаткова" зустріч молоді парафії св. Олександра |
| Написав молодь парафії |
|
КИЇВ Молодь парафії Св. Олександра, як за традицією перед Різдвом зібралась разом із с. Каміллою, щоб поділитись облаткою – символом миру та любові. Звичайно, що це святкування не було б «повним» без нашого дорогого настоятеля о. Віталія, котрий прийшов до молоді як батько нашої молодіжної родини.
Поглиблюючись у розважання слів з Євангелії від Луки, про Різдво Христове, котре прочитав о. Віталій, молодь зі щирим серцем ділилась між собою облаткою. Після чого, наш настоятель зробив нам несподіванку, принісши для нас подарунки. Молодь також не заборгувала, даруючи о. Віталію різдвяну пам’ятку, малюнок Пресвятої Богородиці з Дитятком на руках, котру намалював один представник нашої молоді. На другий день, після вечірньої Служби Божої «Пастирки» молодь як одна велика родина, ділячись радістю, зібралась разом щоб продовжити за спільним столом святкування. Співаючи колядки ми прославляли НОВОНАРОДЖЕННОГО ХРИСТА! З Різдвом Христовим!
В цей урочистий, славний час
Нехай вас Бог благословить,
Серця хай ваші не мовчать,
Ця радість вічна і свята
Святковий і чудовий час, Христос народився! Славімо Його! |