title-ecclesia

Новий Директор Католицького Медіа-Центру і телеканалу EWTN

На першій Раді Делегатури Місіонерів Облатів Непорочної Марії, що відбулася 28 грудня 2012 року в Обухові, отець-настоятель Павло Вишковський ОМІ разом зі своєю Радою призначив преподобного отця Сергія Панченка ОМІ, дотеперішнього відповідального за формацію преновіціїв Делегатури Місіонерів Облатів Непорочної Марії, Директором Католицького Медіа-Центру і телеканалу "EWTN-Україна".

Отець Сергій буде також виконувати обов’язки настоятеля медійної спільноти місіонерів-облатів, що діє при КМЦ.

Біографічна довідка

Отець Сергій Панченко народився 25.04.1978 р. у смт Тиврів, що на Вінниччині. 1995 року вступив до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. У ювілейному році склав вічні обіти, а 2002 року прийняв таїнство Рукоположення в місійній семінарії в Обрі (Польща). Працював при парафіях: у Кривому Розі (2002-2003 рр.), Чернігові (2003-2004 рр.), Києві (2004-2008 рр.) та Обухові (2008-2012 рр.).

за матеріалами Католицького Медіа-Центру

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino