| "Дім Марії" – 10-та річниця освячення будинку для дітей-сиріт |
| Написав Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії |
|
29.12.2002 року на свято Святої Родини було освячено будинок для дітей-сиріт, Релігійної Місії «Caritas-Spes» у м. Житомирі, «Дім Марії». 27 грудня 2012 р. зібрались 70 осіб в домашній каплиці будинку, щоб дякувати Господу за 10-ту річницю функціонування дому. Очолив урочисту Святу Літургію єпископ Станіслав Широкорадюк, співслужив єпископ Віталій Скомаровський. Прибули на нашу урочистість канцлер о. Віталій Безшкурий, о. Петро Міщук, о. Віктор Симон, о. Бернард ОFM, і о. Натанаїл Зайонц OFM. А також дітки і сестри з будинків Місії з Києва, Житомира «Дім ім. Йосипа Гольцмана», який ведуть сестри від Ангелів, також сестри із дітьми з Хмельницького, і Ярмолинець. Та друзі і добродії будинку. Під час проповіді єпископ Станіслав пригадав важливість дару свободи, про те, що Господь дає нам більше, ніж ми просимо чи очікуємо: нагадав про важкі комуністичні часи, коли дітям не дозволялось бути присутнім на Святій Літургії, а якщо діти присутні – священик платить штраф. Сьогодні ж Церква вчить дітей і веде будинки для сиріт. Владика підкреслив завдання та справи, які веде Релігійна Місія, та про важливість вчинків милосердя. По завершенні Літургії відбулось невеличке театральне дійство, приготоване дітками «Дому Марії», і презентація диску про життя дітей, котрий ми присвятили єпископу Станіславу за його велике серце, яке він присвячує дітям та справі милосердя. Ми, сестри та діти, вдячні Господу за особу єпископа Станіслава, за великий харизмат любові до людини в потребі, жертовність і служіння, яким обдарував його серце, за ту велику справу, яку він виконує у ділах Релігійної Місії «Caritas-spes». Потім усіх гостей запрошено до ресторану «Анна», де гостинно нас частувала господарка ресторану Ольга Станіславівна Сердюк. Яка сама вийшла з ініціативою безкоштовного частування обідом наших гостей. У казковому, чудесно декорованому ресторані не забракло навіть Діда Мороза і Снігуроньки та подарунків для повного щастя наших діточок. Нехай Богу буде подяка за усе добро, яке протягом десяти років засіяне у серця дітей, за той харизмат, в дусі якого можемо працювати, а також за усіх наших добродіїв, які постійно підтримують наш будинок. |