| У католицьких храмах славлять народження Христа |
| Написав Максим Железницький |
|
БЕРДИЧІВ 25 грудня Римсько-Католицька Церква відзначає Урочистість Різдва Господнього. У Національному Санктуарії Матері Божої Бердичівської о 24.00 відбулась Урочиста Літургія, яка також ще називається «Пастерка» – Свята Меса Надвечіря Різдва Христового. Очолив Літургію о. Рафаїл Мишковський OCD, а співслужили йому отці-кармеліти, які працюють у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії на чолі з Отцем Настоятелем Петром Гевельтом OCD.
За біблійними переказами, цього дня у вифлеємському хліві Діва Марія народила Ісуса Христа. Вона разом із Йосифом прибула з Назарету. У Віфлеємі Марія та Йосиф не змогли знайти житла і зайшли до одного з хлівів. Там, у яслах, з’явився на світ Ісус. Першими, хто привітав Новонародженого, були пастухи. Звістку про народження Божого Сина їм принесли янголи. Пізніше прийшли волхви-мудреці зі Сходу. Про появу Месії вони знали з легенд. Дорогу до міста їм вказувала яскрава зірка. Поряд з численними бердичівськими парафіянами та гостями міста Бердичева зустрічали народження Ісуса Христа у нашому храмі також пастори ряду християнських церков та представники бердичівської міської влади. До цього різдвяного вітання долучаються також працівники телеканалу "Вік", які у своєму відеорепортажі розповідають про святкування Різдва Христового в Католицькій Церкві та зокрема в бердичівській парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. автор - Максим Железницький |