title-ecclesia

У католицьких храмах славлять народження Христа
Написав Максим Железницький   

БЕРДИЧІВ 25 грудня Римсько-Католицька Церква відзначає Урочистість Різдва Господнього. У Національному Санктуарії Матері Божої Бердичівської о 24.00 відбулась Урочиста Літургія, яка також ще називається «Пастерка» – Свята Меса Надвечіря Різдва Христового. Очолив Літургію о. Рафаїл Мишковський OCD, а співслужили йому отці-кармеліти, які працюють у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії на чолі з Отцем Настоятелем Петром Гевельтом OCD.

За біблійними переказами, цього дня у вифлеємському хліві Діва Марія народила Ісуса Христа. Вона разом із Йосифом прибула з Назарету. У Віфлеємі Марія та Йосиф не змогли знайти житла і зайшли до одного з хлівів. Там, у яслах, з’явився на світ Ісус. Першими, хто привітав Новонародженого, були пастухи. Звістку про народження Божого Сина їм принесли янголи. Пізніше прийшли волхви-мудреці зі Сходу. Про появу Месії вони знали з легенд. Дорогу до міста їм вказувала яскрава зірка.

Поряд з численними бердичівськими парафіянами та гостями міста Бердичева зустрічали народження Ісуса Христа у нашому храмі також пастори ряду християнських церков та представники бердичівської міської влади.

До цього різдвяного вітання долучаються також працівники телеканалу "Вік", які у своєму відеорепортажі розповідають про святкування Різдва Христового в Католицькій Церкві та зокрема в бердичівській парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

автор - Максим Железницький
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino