|
КИЇВ 24 грудня 2012 року "Пастирку" - Вігілійну Святу Месу Різдва Христового на польській мові служив єпископ Віталій Скомаровський, помічник Київсько-Житомирської дієцезії разом із вікарними священиками парафії святого Олександра. Про перебіг даної урочистості запрошуємо на інтернет-сторінку Польської Капеланії у Києві. http://st-alexander.at.ua
|