| Передріздвяна зустріч в офісі «Карітас-Спес Україна» |
|
КИЇВ «Карітас-Спес Україна» 21 грудня 2012 р. в примішенні Центрального Офісу Релігійної Місії «Карітас-Спес Україна», що в м. Києві, відбулась спільна передріздвяна зустріч співробітників цієї організації, а також – Католицького Медіа-Центру, Телебачення Віковічного Слова та київського Соціального центру ім. бл. Йоана Павла ІІ. Також на ці зустрічі був присутній Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії – Архієпископ Петро Мальчук. На початку зустріч пролунали слова Євангелії від Святого Луки, що описують народження Спасителя у віфлеємській стайні. Потім керівник «Карітас-Спес» Єпископ Станіслав Широкорадюк привітав усіх, що тут зібрались, а також особливо підкреслив, що Різдво – це особливий час, коли навіть затверділі серця згадують про милосердя, про потребуючих. А для «Карітас» це є повсякденним клопотом, тож, певною мірою, можна сказати, що Різдво – це й свято «Карітас». Після цього Владика Станіслав поблагословив різдвяні оплатки, а на його прохання Архієпископ Петро привітав усіх присутніх з прийдешніми святами та, зокрема, побажав глибокої віри у Боже Провидіння, а також довіри до Нього. По тому усі присутні ділились одне-з-одним облатком, після чого відбувся невеличкий фуршет. Закінчилась зустріч спільним співом різдвяних колядок. Дмитро Парубець |