| Перший крок в оазі |
| Написав с. Марієтта Мікса |
|
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 14 грудня, в суботу о год. 16.00 в парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград-Волинський відбулася целебрація першого дороговказу згідно з програмою формації Руху Світло-Життя. П’ятеро молодих людей після підготовки в групі (три тижні) прийняло Ісуса Христа, як Єдиного Господа і Спасителя. Christos Diakonos (Христос Слуга) поможе їм ставати НОВОЮ ЛЮДИНОЮ в служінні для Церкви. Настоятель о. Юзеф Ліпецький під час проповіді сказав про важливість служіння в християнському житті. Кожний учасник розказав, що прагне з’єднатися з Ісусом в мислені і дії. Цей перший, догматичний крок ми переживали разом з нашою парафіяльною спільнотою. На закінчення целебрації особи, котрі проходять деутерокатехуменальну формацію отримали спеціальне благословення. Радість віри можна було чути під час Літургії. Ісус завжди дає більше, ніж хочемо, чи потребуємо. «Дякуйте Отцеві, який зробив нас гідними мати участь у долі святих у світлі» (Кол.1,12) АЛІЛУЯ! с. Марієтта Мікса |