| Доторкнутись «Джерела Любові» |
| Написав Молодь |
|
(Спогади молодих людей про реколекції)
від отця про віру, свободу та вибір. Кожна з конференцій торкнулась найпотаємніших куточків наших душ, мали таке враження, що отець знає все про нас і про те, що для нас потрібне, хоча насправді ми його бачили вперше! Незабутніми стали момети ділення Словом Божим у малих групах. Адже одні і ті ж слова з Біблії звучали для кожного по іншому і несли особливий, зрозумілий лиш йому зміст! Чудовою та неймовірною була Адорація, під час якої відчувалась яскрава присутність Господа поряд з нами. Темрява, світло свічки і Гоподь – це щось неймовірне! Радість наповнює серце і хочеться залишитись у тій капличці назавжди, щоб продовжити спілкування з Господом, відчути Його тепло та підтримку! І Господь промовив до кожного з нас під час спільної молитви, роздумів, а згодом через паперові сердечка зі Словом Божим, які нам підготувала сестра Камілла. Було неймовірно читати ці слова і розуміти, що це дійсно є відповідь, на те питання, яке наразі міцно турбує! За ці 3 дні ми отримали стільки радості та миру в наших серцях, ніби відпочивали місяць. Крім конференцій також мали багато спільних розваг і змістовних розмов. ДУУУУЖЕЕЕ ДЯКУЮ за ці реколекції, вони дали мені стільки, що навіть не можу описати всієї тієї радості!!! Отримала всі відповіді та ще й більше, ніж могла уявити!!!! ДЯКУЮ!!!! Зоя Віра-Вибір-Вільність такою була тема наших ре колекцій! Наша віра поєднала нас на цих реколекціях, наш вибір привів нас на ці реколекції, завдяки вільності та відкритості кожного з нас ці реколекції пройшли в атмосфері любові та взаємо поваги. На цих кілька-дених реколекціях я отримав набагато більше ніж планував отримати. Цікаві конференції, Служби Божі та адорація на яких була атмосфера повного відання Господу Богу кожного з нас. Дружньо та весело проведений час у спільноті, це все зробило ці реколекції суперовими. Дякую всім тим завдяки кому ці реколекції відбулися, перед усім дякуємо нашому дорогому настоятелю о. Віталію, за Ваше батьківське серце, котре так нами піклується!!! Отче Віталію, від всіх молодих сердець ДЯКУЄМО ВАМ!!! НЕХАЙ САМ ГОСПОДЬ БУДЕ ДЛЯ ВАС ВИНАГОРОДОЮ!!! Дякую всім Вам хто був на цих реколекціях завдяки кому ці реколекції пройшли так СУПЕРОВО! Леонід Сестра Камілла та отець Станіслав були пастирями нашого маленького стада овечок на реколекціях, які розпочались зі Святої Меси, після чого протягом вечора в п"ятницю ми мали нагоду ближче познайомитись один з одним. Тематично Конференції були присвячені вірі, вибору та свободі в житті християнина. Переживаючи реколекції Я відчув відкритість і приязнь отця Станіслава до молоді. Відчувалася його простота і бажання добра кожному з нас. В своїх промовах отець- францисканець ділився досвідом свого особистого життя, радісно розповідав про обставини, коли отець відчув своє покликання до монастиря. Священик охоче відповідав на запитання, які ми йому щедро в часі обіду ставили, ділився своїми враженнями від служіння у Львові, яке отець виконував перед переведенням його до м. Борисполя. В суботу ввечері ми адорували Ісуса у пресвятих дарах, під час якої отець також служив нам таінством сповіді. А після цього молодь продовжила молитву, вивчаючи різні єврейські молитви танцем. Час немов зупинився для нас. Не було відчуття, що хтось був поза спільнотою, всі творили одно – і стоматологи, і офтальмологи, і юристи, і продавці, і бухгалтери, і студенти, і школярі ... Це було найкращим свідченням миру, який панував увесь час між нами. Кожного разу переживаючи реколекції, духовні віднови відчуваю внутрішню радість, легкість від спілкування з собі подібними молодими хлопцями і дівчатами, які переживаючи свою віру у сьогоднішньому світі зіштовхуються з труднощами бути "інакшими", "не такими, як всі". Повернувшись до свого буденного життя намагатимусь не втратити тепло, яке зігріло мою душу і серце, несучи його на місце праці, сім"ю, коло друзів та знайомих. Олександр Для мене це був ,як особливий ковток свіжого повітря...Як рятівна капсула від буденності,постійної біганини... просто рятунок... Навіть не знаю, я спочатку з такою легкістю дала зроду що поїду... а потім напали вагання...але як ХТОСЬ провадив та не дав змогу відступити. Просто маючи такий характер..мені важко вдається швидко пристосуватися... але на реколекціях була присутня певна легкість у всьому у спілкуванні, у прослуховуванні конференцій. Їхавши на них з певним тягарем на серці... після залишився лише жаль, що реколекції завершилися. Бо присутнє певне відчуття, (але приємне) що частинка мене залишилася там. Нові знайомства,забави та ЗВІСНО слова о.Станіслава залишаться зі мною. Ті теми котрі були на конференціях мають велике значення для мене. ВІРА-ВИБІР-ВІЛЬНІСТЬ. "Свобода народжує любов"... ДЯКУЮ ЗА ЗМОГУ БУТИ ТА ПІЗНАВАТИ. Ірина Аудіо-фото новина "клік" на картинку |