| Зупинка святого Миколая |
|
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 6 грудня 2012р. до парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград – Волинський на запрошення о. Юзефа Липецького завітав незвичайний гість – св. Миколай.
О 17.00 год. відбулася Свята Меса, після якої діти показали сценку, в якій зателефонували до святого. Так як йому поламалися сані, цього року він приїхав до нас на самокаті.
За життя святий єпископ з Мірри був відомий щедрістю та добротою серця і цього разу нас не підвів.
Діти та молодь відповідали на запитання, а спів та усмішки були подякою за отримані солодощі.
Вже за 365 днів зустрінемось знову. с. Марієтта Мікса |