| «Христа Царя Всесвіту» у Києві |
|
КИЇВ 25 листопада 2012 року в парафії «Христа Царя Всесвіту» у Києві з нагоди храмового свята відбулася урочиста святкова Літургія. Службу Божу очолив Ординарій Київсько-Житомирської дієцезій Архієпископ Петро Мальчук.
На Урочистості були присутніми також Делегат Провінціала Отців Паллотинів о. Станіслав Кантор SAC та головний нотаріус курії о. Ігор Ольховський. Парафіяни з великою радістю і вдячністю вітали свого Пастиря, який вперше відвідав нашу парафію. Владика Петро у своїй проповіді звернув увагу на те, що ми іноді задаємо питання, на які маємо свою відповідь, так було у випадку Пилата, який питав Христа, чи Він є царем, але не повірив, що перед ним стоїть Цар, а не пошарпана, принижена людина. Відповідь Христа не змінила відношення Пилата до Нього, а навпаки, Христос отримав смертний вирок. Хоча римляни поблажливо відносилися до різних злочинів, але коли хтось узурпував владу – карався смертю. Такий вирок Пилат наказав написати на хресті. Це була його найбільша помилка! Бо видав на смерть не лише юдейського царя, але Царя Всесвіту. Його Преосвященство підкреслив, що найважливіше, щоб це Царство існувало в нашому серці і в нашому оточені через правду, любов, справедливість… Як це виглядає у нашому житті і нашому суспільстві – чи визнаємо Христа як Бога і Царя? Чи Боже право хочемо вчинити нашим правом? Після проповіді восьмеро наших парафіян отримали з рук Архієпископа Таїнство Миропомазання. Під час принесення дарів представники кожної парафіяльної спільноти склали свій дар Христу Цареві, а парафіяльна рада принесла макет нашого майбутнього храму, складаючи Цареві часу і вічності нашу надію на зростання і розвиток парафії. На кінець урочистості отець настоятель, дякуючи Єпископу Ординарію, просив про благословення на будівництво нової святині у цьому місці, а також про посвячення ікон, які залишаться в родинах, що звершать Інтронізацію Христа Царя в своїх домівках. І на завершення урочисте благословення дітей. Сподіваємося, що всі наші старання і турботи будуть згідно з волею Христа Царя і для Його слави. Настоятель парафії О. Вєслав Пенскі SAC Більше фото на https://plus.google.com |