| Таїнство миропомазання у Полянках |
|
4 жовтня в с. Полянки Житомирської обл. в парафії Марії Магдалини понад 100 осіб з м. Баранівки, с. Полянки, с. Цеберки та с. Улянівки прийняли Таїнство Миропомазання, якого уділив єпископ ординарій Ян Пурвінський. У своїй проповіді єпископ ординарій на прикладі св. Терези від Дитятка Ісус, яка є другою покровителькою парафії, показав, в який спосіб потрібно служити Богові і поширювати любов до Нього, щоб якнайбільше Преосвященство сказав, що «Дух Святий, якого ви сьогодні приймете, дає бажання, своєю божественною силою зміцнює кожну людину і завжди допомагає». В цей день невеличка парафія прийняла багато гостей з інших парафій та навколишніх околиць. Були присутні також священики з Житомира, Баранівки, Полонного і Довбиша. На закінчення Святої Меси єпископ уділив свого благословення для дітей та молоді, присутніх у храмі, заохочував також молитися про покликання до священицтва та чернечого життя. Також відбулася процесія довкола храму, в якій люди прославляли Ісуса в Пресвятій Євхаристії. Невимовною радістю для всіх був спів чотирирічної прихожанки, яка дуже гарно і радісно заспівала відоме всім нам «Sto lat». |