| Зустріч педагогічної ради ВДС |
|
ВОРЗЕЛЬ 3 листопада в Вищої Духовної Семінарії Найсвятішого Серця Ісуса Київсько-Житомирської Дієцезії Його Преосвященство Архієпископ Петро Мальчук відправив св. Євхаристію, після якої відбулась педагогічна рада.
В порядку денному були такі питання як представлення нових викладачів; ділення Архієпископа з участі в Синоді посвяченному Нової Євангелізації; доповідь о. Ректора Яна Слєповронського про подальший розвиток співпраці з Люблінським Католицьким Університетом (зокрема про запис студентів останнього курсу семінарії на 12 семестр в KUL та вибір ними тем для магістерської праці). А також питання формації семінаристів.
На кінець зустрічі Його Преосвященство подякував всім присутнім за плідну зустріч та побажав успіхів в подальшому виконання високих і відповідальних обов'язків. |