| Лицарі Марії |
|
29-31 жовтня 2012 р. Оаза Дітей Божих.
Ми хотіли поділитися своєю вірою і тим, як є прекрасно ходити в світлі. Тому, заохочували дітей прийняти щит віри, яким є Пресвята Богородиця. Під час занять діти спільно працювали над своїм гербом віри і думали над тим, хто їм допомагає в боротьбі зі злим духом. Всі діти зрозуміли, що найкоротшою дорогою до Ісуса є Марія. Тому діти, самі вдягнувши чоботи любові, дали їх дітям з Бердичева, Гришковець і Осикова, котрі також хочуть бути в оазовій спільноті. Наповнені лицарським духом, ми відправились до Санктуарію Матері Божої Бердичівської. Там Отець кармеліта нам багато розповідав про Матір Божу Бердичівську і чуда, які Вона робила для людей.
Таким прекрасним захистом нашої віри став святий скапулярій, який ми могли придбати. Марія нам показала, що найкращою зброєю проти злого духа є ЛЮБОВ. Там перед іконою Марії ми переживали Літургію. Отець Руслан заохочував всіх дітей бути Лицарями Марії. Дякуємо в особливий спосіб о. Руслану за запрошення, за можливість передання своєї віри і харизму Руху «Світло-Життя» іншим дітям. Дякуємо с. Ренаті за її підтримку, присутність і відкритість. Діти з Бердичева, Гришковець, Осикова дуже зацікавились цією спільнотою, особою Слуги Божого отця Франциска Бляхницького, яку їм показали. Думаємо, що ця спільнота буде розростатись. Хай за це все, буде слава Богу через Марію. Алілуя.
c. Марієтта Мікса |