| Зерно гірчиці |
|
« Не можна затримати в собі дару нового життя і розвивати - не даючи свідоцтва про нього» ( о. Ф. Бляхницький). НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 11 жовтня Оаза Молоді та Діти Божі парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград – Волинський разом з цілою Церквою розпочали Рік Віри. Настоятель парафії о. Юзеф Ліпецький на початку зустрічі заохочував спільноту збільшувати своє знання про Бога. Кожна особа отримала звій «Символу Віри» з печаттю. Цю молитву на початку християнства ( ІІІ – ІV століття) склали єпископи під керівництвом Папи, щоб ясно окреслити предмет віри. Отець впровадив нас до храму, де перед виставленими Пресвятими Дарами, ми урочисто визнали віру в Єдиного Бога. Наповнені Святим Духом після отриманого благословення спільнота вирушила євангелізувати місто. Ідучи вулицями в голос молилися розарій, звертаючи цим увагу перехожих . Зустрічним людям ми роздавали образки . Молодь та діти досвідчили, як важко свідчити про віру та говорити про неї. Ми переконалися, як багато людей в нашому місті не знає Бога, а часом не хоче знати Його. Траплялись навіть насмішки оточуючих і знищення цих образків. Переконалися, що слова Папи Бенедикта XVI сказані на початок року віри: «Поширилась пустиня, але виходячи від досвідчення цієї пустині можемо на ново відкрити радість віри. Саме в пустелі відкривається вартість того, що необхідне для життя. І в такий спосіб в сучасному світі існує багато знаків прагнення Бога та остаточного сенсу життя» – справджуються. Ми зрозуміли, що наша віра є менша від зерна гірчиці. Тому просимо: Господи примнож нам віри. Алілуя. c. Марієтта Мікса |