| Інавгурація навчального року в ВДС очима семінаристів |
|
ВОРЗЕЛЬ 1 жовтня, в спомин святої Терези від Дитяти Ісус у Вищій Духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса відбулась інавгурація 2012/2013 академічного року. Урочистість зібрала разом на молитву та святкування численну кількість священиків, професорів, семінаристів, гостей із-за кордону та друзів семінарії.
Вершиною цього урочистого дня була Свята Меса, яку очолив Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Архієпископ Петро Мальчук. З ним співслужили єпископ Віталій Скомаровський, 25 священиків та диякони Василь Плахотка і Альберт Гаспарян. Під час Святої Меси ректор, професори та форматори склали “Визнання віри”, згідно затвердженої Апостольською Столицею формули (Кодекс Канонічного Права, кан. 833 §6) Урочисту Інавгураційну лекцію під назвою «Еxtra Ecclesiam Salus Nullam», тобто «Поза Церквою жодне спасіння» виголосив декан теологічного відділу Люблінського Католицького Університету ім. блаженного Йоана Павла ІІ о.проф.др.габ. Іренеуш Ледвонь. Також о.Іренеуш офіційно привітав нашу семінарію з підписанням договору про співпрацю з Люблінським Католицьким Університетом. Після лекції префект о.Лешек Токажевський склав звіт за попередній навчальний рік, після котрого о.Іренеуш вручив першокурсникам залікові книжки та всі разом заспівали студентський гімн «Gaudeamus igitur», що в перекладі означає «Возрадуймося, отже». На закінчення Урочистості відбувся святковий обід. |