| Зустріч Архієпископа Петра з директором КМЦ |
|
КИЇВ Сьогодні, 3 жовтня, відбулася зустріч Архієпископа Петра Мальчука, ординарія Київсько-Житомирської дієцезії, з директором Католицького Медіа-Центру о. Павлом Вишковським ОМІ. У ході зустрічі обговорено низку питань та пропозицій щодо проведення в дієцезії заходів, присвячених Року Віри, та участі в них Католицького Медіа-Центру й «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN).
Підсумовуючи цю зустріч, Архієпископ Петро Мальчук поблагословив та дозволив, щоб у парафіях Київсько-Житомирської дієцезії під час недільних проповідей знову було широко представлено діяльність КМЦ та дитячих видань, а особливо «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN), щоби заохотити вірних до перегляду телеканалу EWTN у телевізійних пакетах нових кабельних операторів. Також діяльність католицького телеканалу буде спрямовано на поширення релігійних програм, зокрема тих, які стосуються Року Віри, а саме: фільмів про перебіг і значення ІІ Ватиканського Собору та програм, що роз’яснюють Катехизм Католицької Церкви. Відкриймо наші серця на голос Бога в католицьких засобах масової інформації! |