ВОРЗЕЛЬ сьогодні, 1 жовтня, у Вищій Духовній Семінарії Найсвятішого Серця Ісуса, Київсько-Житомирської дієцезії, відбулася інавгурація навчального року.
Більше про інавгурацію на інтернет-сторінці семінарії