| Чи ти довіряєш мені? |
|
КИЇВ В Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського, що розташований в затишному центрі Києва, з 28 по 30 вересня 2012 p. відбувся семінар на тему: "Природні методи розпізнавання плідності". В цей осередок вільного інтелектуального та духовного розвитку прибули cтуденти різних курсів, і ті що вперше приїхали на навчання, і ті що вже закінчили.
З доповідями виступили навчально-катехетичний центр "Дерево життя" та Всеукраїнський благодійний фонд "За гідність людини". Семінар проводила Самборська Є. З. Дана тематика є надзвичайно важлива для сьогоднішньої молодої людини. Під час семінару були висвітлені питання про функціонування Симпто-термального методу. Даний метод не суперечить вченню католицької Церкви, не є жодним контрацептивним чи абортивним засобом. Він підносить гідність жінки, а не шкодить їй. Дністерська А. П. висвітлила тему про наслідки контрацепції, вражаючі наслідки. Нажаль більшість жінок не є поінформовані про них. Якби це донести до кожної мешканки земної планети. Важливо, щоб такі семінари проводились якнайчастіше. На семінарі також був присутній Архиєпископ Петро Мальчук. До зiбраних студентів скерував слово й розповів історію, яка проникла в серця слухачів: “Люблячий батько розклав багаття і попросив у доньки вкинути туди улюблену ляльку. Дoнька відмовилась. Тоді він спитав: – чи ти довіряєш мені? - чи віриш, що я бажаю для тебе лише найкращого? Донька відповіла: – так! Тоді вкинь ляльку до вогню і ти отримаєш набагато більше. Дівчинка довірилась і так зробила. Hа наступний день вона отримала кращу іграшку”. Так є і з нами, зазначив Владика Петро. Добрий Господь хоче, щоб ми покинули свої прив’язаності на землі, тоді отримаємо набагато більші благодаті. На завершення Архиєпископ уділив пастирське благословення на труд здобування знань та зростання у вірі. |