title-ecclesia

Свята Меса з участю медпрацівників

КИЇВ Сьогодні, 29 вересня, в костьолі святого Олександра відбулася свята Меса з участю працівників медицини. Святу Месу очолив Архієпископ Петро Мальчук, ординарій Київсько-Житомирський, співслужили, єпископ адміністратор Луцької дієцезії Станіслав Широкорадюк, священики вікарні з парафії святого Олександра та Воздвиження Святого Хреста.

Проповідь до присутніх, в особливий спосіб звернену до лікарів? виголосив владика Петро, акцентуючи особливу увагу служінню лікаря для зцілення тіла людини. Пригадуючи, що дане служіння є даром від Бога і є служінням для життя.

Після святої Меси відбулася конференція та розмови на тему проекту створення в майбутньому «християнської клініки». А також обговорювалися різні проблеми та способи їх правильного долання в служіння медпрацівників.

Текс: Диякон Альберт Гаспарян

Фоторепортаж: Дмитро Парубець

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino