| Свята Меса з участю медпрацівників |
|
КИЇВ Сьогодні, 29 вересня, в костьолі святого Олександра відбулася свята Меса з участю працівників медицини. Святу Месу очолив Архієпископ Петро Мальчук, ординарій Київсько-Житомирський, співслужили, єпископ адміністратор Луцької дієцезії Станіслав Широкорадюк, священики вікарні з парафії святого Олександра та Воздвиження Святого Хреста. Проповідь до присутніх, в особливий спосіб звернену до лікарів? виголосив владика Петро, акцентуючи особливу увагу служінню лікаря для зцілення тіла людини. Пригадуючи, що дане служіння є даром від Бога і є служінням для життя. Після святої Меси відбулася конференція та розмови на тему проекту створення в майбутньому «християнської клініки». А також обговорювалися різні проблеми та способи їх правильного долання в служіння медпрацівників. Текс: Диякон Альберт Гаспарян Фоторепортаж: Дмитро Парубець |