| Свято святого Вікентія де Поля |
|
КИЇВ 27 вересня 2012 р. в каплиці Блаженств, що знаходиться в головному домі Конгрегації Отців Місіонерів, відбулося урочисте святкування на честь засновника згромадження св. Вікентія де Поля. Очолив Святу Месу Його Екселенція Архієпископ Петро Мальчук, ординарій Київсько-Житомирської діецезії. В своєму слові архієпископ виголосив велику довіру до отців Місіонерів, а також сестрам від Чудотворного Медальйона, чиїм покровителем є св. Вікентій. Люди, які були присутні на святі, уважно і зосереджено слухали промову, в якій йшлося про надзвичайний і величний вклад святого, милосердну справу якого і надалі підтримують десятки-тисяч священників, сестер, працівників безлічі різних соціальних і благодійних організацій, волонтерів, молоді і простих людей. Пізнаючи життя покровителя вбогих, каторжників, бездомних і опущених, важко бути байдужим до проблем сьогоднішнього світу. Своєю простотою, милосердним обличчям і величезною вірою, Він спричинився до того, що початі Ним справи і надалі знайшли підтримку небайдужих. Так і цього святкового дня, до внутрішньої семінарії (новіціату) з відкритим серцем було прийнято двох кандидатів Сергія Пеньківського та Івана Велімця. Св. Вікентій і всі святі з Вікентійської родини – моліться за нас… Анатолій Товкан |