title-ecclesia

Свято святого Вікентія де Поля

КИЇВ 27 вересня 2012 р. в каплиці Блаженств, що знаходиться в головному домі Конгрегації Отців Місіонерів, відбулося урочисте святкування на честь засновника згромадження св. Вікентія де Поля. Очолив Святу Месу Його Екселенція Архієпископ Петро Мальчук, ординарій Київсько-Житомирської діецезії.

В своєму слові архієпископ виголосив велику довіру до отців Місіонерів, а також сестрам від Чудотворного Медальйона, чиїм покровителем є св. Вікентій. Люди, які були присутні на святі, уважно і зосереджено слухали промову, в якій йшлося про надзвичайний і величний вклад святого, милосердну справу якого і надалі підтримують десятки-тисяч священників, сестер, працівників безлічі різних соціальних і благодійних організацій, волонтерів, молоді і простих людей.

Пізнаючи життя покровителя вбогих, каторжників, бездомних і опущених, важко бути байдужим до проблем сьогоднішнього світу. Своєю простотою, милосердним обличчям і величезною вірою, Він спричинився до того, що початі Ним справи і надалі знайшли підтримку небайдужих. Так і цього святкового дня, до внутрішньої семінарії (новіціату) з відкритим серцем було прийнято двох кандидатів Сергія Пеньківського та Івана Велімця.

Св. Вікентій і всі святі з Вікентійської родини – моліться за нас…

Анатолій Товкан

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino