| У Львові святкували подвійний ювілей |
|
Мокшицького. Урочисту Святу Месу очолив Ювіляр у співслужінні священиків-однокурсників по семінарії з Польщі. Присутні були Харківсько-Запорізький єпископ-ординарій Мар'ян Бучек та єпископ-помічник Ян Собіло, Київсько-Житомирський ординарій архієпископ Петро Мальчук, єпископ-помічник Віталій Скоморовський та єпископ Станіслав Широкорадюк (Апостольський адміністратор Луцької дієцезії), Мукачівський єпископ-ординарій Антал Майнек, Кам'янець-Подільський ординарій єпископ Леон Дубравський та Львівський єпископ-помічник Леон Малий. В урочистостях також взяли участь четверо греко-католицьких єпископів, священики, ченці та черниці Львівської архідієцезії, численні вірні, а також представники влади України та Польщі. Митрополита Мокшицького також привітали з ювілеєм Президент України Віктор Янукович та Апостольський нунцій в Україні архієпископ Томас Е. Галліксон. За повідомленням http://www.rkc.kh.ua foto poranny.pl |