| Семінаристи розпочали навчальний рік |
|
ВОРЗЕЛЬ Новий навчальний рік у Вищій Духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса Київсько-Житомирської дієцезії розпочато. Його Преосвященство Архієпископ Петро зустрівся 31 серпня з форматорами семінарії для опрацювання програми формування пропедевтичного року.
Після зустрічі Архієпископ очолив св. Євхаристію, підчас якої освятив нову каплицю і дарохранительницю. Його побажанням для всіх, а в особливий спосіб для тих, хто перший раз переступив поріг семінарії, було піддатися під дію Св. Духа, який є головним форматором майбутніх і теперішніх святих Священиків. о. Ігор Ольховський |