title-ecclesia

Семінаристи розпочали навчальний рік

ВОРЗЕЛЬ Новий навчальний рік у Вищій Духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса Київсько-Житомирської дієцезії розпочато. Його Преосвященство Архієпископ Петро зустрівся 31 серпня з форматорами семінарії для опрацювання програми формування пропедевтичного року.

Після зустрічі Архієпископ очолив св. Євхаристію, підчас якої освятив нову каплицю і дарохранительницю. Його побажанням для всіх, а в особливий спосіб для тих, хто перший раз переступив поріг семінарії, було піддатися під дію Св. Духа, який є головним форматором майбутніх і теперішніх святих Священиків.

о. Ігор Ольховський

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino