| Полянка отримала новий вівтар |
|
Урочистість парафіяльного відпусту очолив Його Преосвященство єпископ Станіслав Широкорадюк, головний вікарій Київсько-Житомирської дієцезії та адміністратор Луцької дієцезії і одночасно засновник костьолу та парафії в Полянках. Від початку існування храму в селищі (1995 р.) вірні мріяли окрасити його вівтарем. В липні 2011 р. мрії почали ставати реальністю. Кс. Стефан Маєвський, який на той час був настоятелем парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Новограді Волинському, запропонував о. Вікторину Мушинському, настоятелю парафії в Полянках, двох майстрів: Антонія та Романа Скаковських, батька та сина. Під кінець місяця липня 2011 р. майстри приступили втілювати проект в дійсність. Було намальовано початковий ескіз, який затвердив о. др Ципріан Мориц, Францисканець з Любліна в Польщі, професор з історії мистецтва. Вже наприкінці березня було встановлено першу частину вівтаря – різьба Тайної Вечері Ісуса з Апостолами. В швидкому часі було виготовлено другу і заключну частину вівтаря – колони, між якими знаходяться фігури Святих – св. Франциска з Ассізі, засновника Ордену Братів Менших, до якого належать священики нашої парафії, св. Терези від Дитятка Ісус і всередині образ головної покровительки парафії – св. Марії Магдалини, намальований Романом Скаковським. Завершення вівтаря оздобними валютами, ангелами та фігурою св. Духа в постаті голуба. Завдяки Господу Богу, усім добродіям та парафіянам костьол в Полянках набрав нового обличчя з прекрасним вівтарем. Богу нехай буде подяка! Усім людям доброї волі хай Милосердний Бог завжди благолсовить. |