| Впровадження нового настоятеля парафії та декана Новоград-Волинського деканату |
|
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ В парафії Воздвиження Хреста Господнього м. Новоград-Волинського 29 липня відбулося впровадження нового настоятеля, та декана отця каноніка Віктора Маковського. Церемонію впровадження провів канцлер дієцезії о. Віталій Безшкурий. Під час церемонії було прочитано також супроводжуючі «листи призначення» – декрети. Після привітання парафіянами нового настоятеля розпочалася Свята Меса, в якій головував о. Кан. Віктор Маковський, співслужили отець канцлер та о. Віцентій Вітко. На початок служби о. Віктор звернувся словами привітання всіх присутніх, згадуючи також тих, хто спричинився до того, щоб мати цей чудовий храм.
Проповідь виголосив о. Віталій. Після проповіді о. Віктор прочитав визнання віри. На закінчення святої Меси новий настоятель подякував передусім вічної пам`ятті о. Роману Янковському який в 50-60 роках працював на тому терені, засіюючи плоди, також слова подяки линули для о. Вікентія Вітко та о. Стефана Маєвського, які вклали в цей храм велику працю і як говорив на проповіді о. Віталій, що одні сіють зерно, другі його поливають та пильнують його росту, а інші збирають урожай. Дякував о. Віктор за дар їхнього священства. Велику подяку склав для о. Стефана, з проханням до парафіян, великої молитви за о. Стефана в час його праці у Вищій Духовній Семінарії, куди Бог його покликав. Настоятель закликав аби парафіяни молилися за усіх священиків, аби бути священиками на Божу славу. Після Святої Меси парафіяни щиро дякували для о. Стефана Маєвського, який протягом шести років був їхнім духовним пастирем, наставником. Дякували усі парафіяльні групи та спільноти, виражаючи вдячність Богу за життя служіння о. Стефана. У відповідь на подяку о. Стефан також подякував усім за час спільної молитви, за час проведений разом. «Нехай любов і віра в Бога буде у Вас ще сильніша та більша», – сказав на завершення о. Стефан. Урочистого благословення усім присутнім уділив о. Вітко. |