| Жива Церква |
|
Молодь з оази парафії Христа Царя Всесвіту з Новограда – Волинського мала можливість перебувати з 19–29 червня в центрі Руху Світло – Життя в Кросьцьенку, в Польщі. Ми зустрілися з Пані Доротою, котра довгі роки була співпрацівником о.Франциска Бляхницького. Молодь даючи свідоцтво з зустрічі сказала, що наповнилась правдивим духом оазової спільноти. Збагнули, що не можна залишатися сірою масою, а потрібно прагнути більшого, прагнути бути «ВЕЛИКОЮ ЛЮДИНОЮ».
Чудова зустріч відбулася з волонтером Пшемком, котрий закликав нас до Євангелізації. Він приїхав рік тому до Кросьцьенка, щоб служити і після канікул має повернутися додому. Його приклад віддання для Руху був для нас закликом євангелізації. Прекрасним було, коли ми пішли в гори і підчас відпочинку в дорозі говорили про « НОВУ КУЛЬТУРУ». Корисною була зустріч з Патрицією, також волонтеркою, котра розповідала про Літургію. Оля Прохорчук сказала, що на завжди запам’ятає слова: «Їду на оазу, щоб бути щасливою, а залишаюся, щоб інші були щасливими». Вова Трофімчук після зустрічі з Пані Доротою, котра говорила про о. Франциска, не хотів перерви. Тільки як сказав, міг би так слухати і слухати… Катя Козлова зрозуміла, що мода є для людини, а не людина для моди. Віку Прохорчук проникнув дух віри і молитви, якого в цьому місці відчула. У Ліни Боровської зродилося прагнення зробити щось більше для Бога. Для Саши Бараннікова цей час перебування в центрі став новим кроком в щасливе життя. Для мене цей час був підтвердженням, що коли живу згідно з волею Бога, терпіння втрачає свою міць. Алілуя! Але ця наша мрія не змогла б здійснитися, якщо не діяконія людей з Руху. Тому велике дякую для Родинного Кола з міста Кросно, а особливо для Родини Зафоремських за організування транспорту до Кросьцьенка. Дякую кс. Мацєю, особам з Інституту Непорочної Матері Церкви за чудове, домашнє прийняття. Церква це справді місце зустрічі Любові Бога і любові людини як говорив наш Засновник. c. Марієтта Мікса |