| Не боятися і позбутися тривоги |
|
На урочистість приїхали священики з Чернігова, Славутича та Києва разом зі своїми парафіянами. Службу Божу співслужив також о. Роман, настоятель греко-католицької парафії з Ніжина. Серед гостей були представники міської влади міста і телекомпанії «Фобос», діти-сироти враз з опікунками з Ніжинського притулку та православні віруючі. З Києва приїхали сестри Слуги Євангелія, які мають від вересня працювати в Ніжині.
У слові Божому, яке виголосив о. Ципріан Чоп ОМІ з Києва, було підкреслено за прикладом Покровителів храму свв. Петра і Павла, не боятися християнам і позбутися тривоги. Апостоли вчать нас відважно вірити і проповідувати життям любов Божу. Урочисту Святу Месу і червневий молебень в честь Пресвятого Серця Ісуса очолив о. Яцек Пиль ОМІ настоятель цієї парафії, який в кінці богослужіння привітав серед гостей о. Юрія Бугаєнко, дієцезіяльного священика, якого архієпископ Петро Мальчук визначив на нового настоятеля ніжинської та прилуцької парафій і який буде впроваджений і на цей пост у найближчу неділю. Свято закінчила агапа у підвальному приміщенні новозбудованого храму. О. Яцек Пиль ОMI |