| Збагачення у Католицькій Церкві |
|
Урочиста Свята Меса відбулася в кафедральному соборі святої Софії в м. Житомир. Разом з Ординарієм дієцезії були присутні та спільно молилися усі дієцезіальні єпископи, єпископ-емерит Ян Пурвінський, єпископ-помічник Станіслав Широкорадюк, та єпископ-помічник Віталій Скомаровський; чисельно зібрані священики, сестри-монахині та усі, хто хотів прийти, молитися і розділити радість з нашими братами у Христі. Парафіяльний хор, під керівництвом сестри прикрасив цю визначну подію. На завершення урочистості Архієпископ привів приклад-порівняння священика до криниці, яка дає воду усьому селі, вода у криниці це благодать, отож кожний священик є благодаттю від Господа. Молімося, аби своїм життям вони зуміли занести цю необхідну благодать туди, куди Господь їх покличе на дорозі їхнього служіння.
|