| Ювілей 25 років священицького служіння отця Миколи Гуцала |
|
Широкорадюк, о. Леонід Ткачук, о. Павло Вишковський. У проповіді єпископ Станіслав заохочував задуматись про вартість Євхаристії в нашому житті. Як зазначав Йоан Павло ІІ, саме завдяки Євхаристії Церква пережила випробування, переслідування, важкі часи. Так само, Євхаристія полегшує щоденне прямування до святості. Роздумуючи про сенс священицького служіння, владика зазначив, що головним завданням священика є «реалізувати присутність Ісуса Христа між нами через Євхаристію». Колись ще єпископ Ян Ольшанський сказав, що лише заради однієї Святої Меси варто стати священиком. Спираючись на досвід попередників, єпископ Станіслав побажав ювіляру досвідчувати радості священицького служіння.
Трохи згодом усі присутні вирушили процесією разом з Ісусом у Пресвятих Дарах вулицями міста. Один з вівтарів був біля греко-католицької Церкви. Отже, Ісус в Євхаристії об'єднав різні спільноти вірян. Приєднуючись до всіх побажань висловлених ювіляру, дякуємо Богу за таїнство Священства і служіння отця Миколи і бажаємо всіх необхідних благодатей і дарів Святого Духа! Многая літа! За матеріалом Католицького Медіа-Центру |