|
БЕРДИЧІВ Після урочистої реконсекрації Санктуарія Матері Божої Бердичівської, 9 червня 2012 року, відбулося урочисте Присвячення України Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. Урочистий Акт Присвячення прочитав Ординарій Київсько-
Житомирської дієцезії Архієпископ Петро Мальчук. Молімося та просімо Матір Божу, щоб мала нашу державу в Своїй Материнській опіці.
Текс Урочистого Присвячення |