|
КИЇВ В неділю, 13 травня 2012 р., в парафії св. Олександра у Києві 24 дорослих осіб прийняли Перше Причастя. Урочисту Службу Божу о 10:00 очолив ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії – Архієпископ Петро Мальчук, з яким співслужили настоятель парафії – о. Віталій Безшкурий та секретар Архієпископа
– о. Ігор Ольховський. Вашій увазі пропонуємо свідчення кількох осіб, що прийняли Перше Причастя:
|