title-ecclesia

Єднання з Христом у Святому Причасті – це те, що сягає за межі звичайного людського щастя

КИЇВ В неділю, 13 травня 2012 р., в парафії св. Олександра у Києві 24 дорослих осіб прийняли Перше Причастя. Урочисту Службу Божу о 10:00 очолив ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії – Архієпископ Петро Мальчук, з яким співслужили настоятель парафії – о. Віталій Безшкурий та секретар Архієпископа – о. Ігор Ольховський. Вашій увазі пропонуємо свідчення кількох осіб, що прийняли Перше Причастя:

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino