| Євхаристія – тема чергових реколекцій для міністрантів |
|
Темою цих реколекцій була «Євхаристія», так як за 2 тижні, а саме з 26 травня по 3 червня в Україні відбудеться більш урочиста подія ніж Євро 2012, а саме Перший Всеукраїнський Євхаристійний Конгрес. Розпочалися реколекції як завжди в п'ятницю о 18.00 Святою Євхаристією. Також увечері було Виставлення Пресвятих Дарів під час яких проспівали Лоретанську літанію до Пресвятої Діви Марії, і був час на приватну молитву до Євхаристійного Ісуса, де в зосередженні кожен міг випросити собі потрібних благодатей. Суботній день розпочався ранковими молитвами та Святою Месою. Після сніданку, прибирання та допомоги семінаристам відбулась Via Lucis – Дорога Світла, котрою проходили по лісі на території семінарії. В багатьох міністрантів виникало питання, що це таке Дорога Світла? Адже ця молитва є доволі новою і ще не дуже відомою. Дорога Світла розпочинається там, де закінчується Хресна дорога. Вона розпочинається Великоднього ранку і веде нас аж до сповнення обітниці дарів Святого Духа. На цій Дорозі ми пізнаємо Ісуса Христа Воскреслого. Наступні реколекції для міністрантів відбудуться з 23 по 28 липня, котрі будуть відбуватися тиждень і на котрі сердечно запрошуємо усіх бажаючих. |