title-ecclesia

Ісус тепер і навіки

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 13 травня в парафії Христа Царя Всесвіту в Новограді-Волинському відбулося Перше Святе Причастя. 23 дітей прийняло Ісуса до свого серця. Хоча на вулиці був дощ, але в душах дітей світило Сонце – Ісус! Настоятель о. Юзеф Ліпецький привітав дітей та батьків і запросив

до спільної молитви. Діти довго готовились до цієї великої події. Деякі з них приходили на катехезу вже з трьох років життя. О.Юзеф гарно сказав в проповіді, щоб Ісус став для них найкращим Приятелем. Всі діти на закінчення урочистої Меси отримали булочку любові, якою будуть ділитися зі своїми рідними в дома.

А цілий тиждень для них буде білим, тому що в білих альбах, будуть приходити кожного дня на вечірню Службу і приймати Ісуса.

с. Марієтта Мікса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino