|
КИЇВ В суботу 5 травня в Києві в домі отців-місіонерів святкували сьому річницю освячення дому «Божий Дар». Все розпочалося о 10.30 молитвою розарію та літанією до Пресвятої Діви Марії. Далі була адорація Пресвятої Євхаристії. Опісля відбулася урочиста Служба Божа, яку очолив о. Віталій Новак СМ.
В проповіді він зазначив, що кожна мить нашого життя є Божим даром і ми повинні постійно дякувати Богові за всі дари, які від Нього отримуємо.
Написав Вася Зінич
|