title-ecclesia

Сьома річниця освячення дому «Божий Дар»

КИЇВ В суботу 5 травня в Києві в домі отців-місіонерів святкували сьому річницю освячення дому «Божий Дар». Все розпочалося о 10.30 молитвою розарію та літанією до Пресвятої Діви Марії. Далі була адорація Пресвятої Євхаристії. Опісля відбулася урочиста Служба Божа, яку очолив о. Віталій Новак СМ.

В проповіді він зазначив, що кожна мить нашого життя є Божим даром і ми повинні постійно дякувати Богові за всі дари, які від Нього отримуємо.

 

Написав Вася Зінич

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino