title-ecclesia

10-річчя священства перших випускників семінарії

ВОРЗЕЛЬ 4 травня, святкували свій ювілей 10-річчя пресвітерських свячень перші випускники нашої семінарії Пресвятого Серця Ісуса: о. Олег Сартаков, о. Віктор Симон, о. Валерій Вакуленко, о. Андрій Ковалевський та о. Іван Пищик.

Ціла семінарійна спільнота вітає отців із цим першим прекрасним десятком священства. Молитовно бажаємо Вам, дорогі отці, світла Божої премудрості, незліченних Господніх благодатей, міцного здоров’я, щастя, радості, бадьорості духу, миру, злагоди, опіки Пресвятої Богородиці, поваги від людей.

Так співпало, що сьогодні Перша п’ятниця місяця, в яку в особливий спосіб почитається Пресвяте Серце Ісуса, а на Вашому спільному приміційному образку були такі слова: «Ісусе, тихий і сумирний Серцем, вчини наші серця подібними до Твого!» У день ювілею Вашого священства бажаємо, аби Ви не втомлювалися сіяти в людських душах зерна правди, любові та терпіння, і щоб Ваші серця дійсно були подібними до Серця Ісуса!

Цей день для Вас є справжнім святом,
Котре святкуєте Ви кожен рік,
Ми Вам зичимо радості багато,
Служити Богові багато літ!

Семінаристи ВДС Пресвятого Серця Ісуса

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino