title-ecclesia

Свято Йосифа Робітника в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Києві

КИЇВ 1 травня Римсько-Католицька Церква відзначала свято Йосифа Робітника, а в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Києві було подвійне святкування – храмове свято та прийняття Таїнства Миропомазання 14-ма парафіянами.

 

Урочисту Святу Месу очолив єпископ Станіслав Широкорадюк, який постійно присутній з парафіянами у важливі моменти життя парафії Успіння Пресвятої Діви Марії. Йому співслужили отець Юзеф Червонка, настоятель парафії, отець Олексій Самсонов, директор Радіо Марія, отець Павло Вишковський, директор Католицького Медіа-Центра та засновник Телебачення Віковічного Слова, о. Роман Грек, ректор Вищої Духовної Семінарії „Redemptoris Mater”, о. Йосиф з парафії Марії Матері Церкви у Києві та нещодавно висвячений диякон Василій Плахотка.

Свята Меса проводилась у ще недобудованому приміщенні храму, оздобленому чудовими декораціями: великий білий голуб за вівтарем – символ Святого Духа. Одна з вірянок сказала: «Декорації дуже гарні. Коли я ставала на коліна, здавалось, що голуб летить на мене». У зверненні до кандидатів до миропомазання єпископ сказав, що таїнство – це невидима Божа допомога, якої потребує кожен. У проповіді єпископ говорив про святість: «Свята людина діє після смерті. Під час життя дуже важко визначити чи є людина святою, бо людина є складною». Також єпископ зазначив, що момент смерті людини є дуже важливим. «З чим жила людина, з тим стає перед Богом».

Накінець служби взяв слово настоятель: «5 років тому ми збирались на освячення наріжного каменя. З цього місця ще було видно небо, надіємось, що небо будемо бачити через віру у своєму серці». Настоятель вже 13 років служить парафії Успіння Пресвятої Діви Марії. На що у Єпископа прозвучали шевченківські мотиви: «…отцю Юзефу вже тринадцятий минає за Дніпром…».

Особи, що прийняли таїнство миропомазання, подякували за отриманий дар Святого Духа, а також за підтримку і допомогу єпископу Станіславу, отцю Юзефу, отцю Олексію і сестрі Мілі. «Ми готові, ми будемо сіллю землі, ми будемо прославляти Господа», – ці слова були найбільшим даром для усіх присутніх.

Після Служби Божої настоятель запросив усіх на аґапу.

За матеріалами Католицького Медіа-Центру

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino