| Сьома річниця перших посвячень |
|
Натомість у Київсько-Житомирській єпархії перша церемонія посвячення у Чин дів відбулася 2 травня 2005 року. Того чудового весняного дня з рук Його Преосвященства Яна Пурвінського отримали дар посвячення аж три молоді особи, а за два роки ще одна діва віддала Богу своє рішення жити у досконалій чистоті. На сьогоднішній день у нашій єпархії сім дів і дві кандидатки. Кожна залишається у своєму звичному середовищі, виконуючи професійні та громадські обов’язки. Усі ми дуже різні, але коли збираємося разом, то бачимо багатство Божої благодаті, яку Господь виливає на кожну із нас у своїй незбагненній любові.
Сьогодні хочемо привітати наших сестер із сьомою річницею посвячення. За матеріалами Чин посвячених дів |