| Духовне підкріплення священиків |
| Середа, 25 квітня 2012, 20:34 |
|
ВОРЗЕЛЬ 24-26 квітня в семінарії Пресвятого Серця Ісуса тривають формаційні навчання для другої групи священиків Київсько-Житомирської дієцезії. Під час навчання відбуваються лекції по Літургіці, які проводить відповідальний за літургічну комісію в Київсько-Житомирській дієцезії о. Вальдемар Мейка OMI. Прослухавши лекцію, священики мають змогу задати запитання, та проводити спільні дискусії по даній темі. Спільний час проведений разом в прекрасній атмосфері та посеред чудової природи допомагає відновити сили як духовні так і фізичні. Адже так, як земля потребує води, щоб з неї проростали плоди, так кожен священик потребує духовного підкріплення та збагачення своїх знань, щоб якомога краще свідчити прикладом власного життя, що Христос – наша Надія і наше Життя. Огортаймо молитвою наших духовних пастирів, щоб їхня праця та служіння на нашій землі, давало рясні плоди християнського життя. Юля Главацька |