title-ecclesia

Духовне підкріплення священиків
Середа, 25 квітня 2012, 20:34

ВОРЗЕЛЬ 24-26 квітня в семінарії Пресвятого Серця Ісуса тривають формаційні навчання для другої групи священиків Київсько-Житомирської дієцезії. Під час навчання відбуваються лекції по Літургіці, які проводить відповідальний за літургічну комісію в Київсько-Житомирській дієцезії о. Вальдемар Мейка OMI. Прослухавши лекцію, священики мають змогу задати запитання, та проводити спільні дискусії по даній темі.

Спільний час проведений разом в прекрасній атмосфері та посеред чудової природи допомагає відновити сили як духовні так і фізичні. Адже так, як земля потребує води, щоб з неї проростали плоди, так кожен священик потребує духовного підкріплення та збагачення своїх знань, щоб якомога краще свідчити прикладом власного життя, що Христос – наша Надія і наше Життя.

Огортаймо молитвою наших духовних пастирів, щоб їхня праця та служіння на нашій землі, давало рясні плоди християнського життя.

Юля Главацька

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino