| Зустріч священиків Київського деканату |
|
ОБУХІВ У вівторок, 24 квітня, в реколекційному домі бл. Йосифа Жерарда в Обухові, де служать Місіонери Облати НМ, відбулась зустріч священиків Київського деканату. Зустріч розпочалась Євхаристією, яку очолив декан о. Йосиф Червонка. З проповіддю звернувся до присутніх священиків о. Аркадій Ціхля ОМІ, який підкреслив, що для того, щоб з любов'ю служити іншим, потрібно також уміти приймати любов. Той, хто вчить нас приймати любов – Ісус. Він під час Останньої Вечері заохочував апостола Петра, щоб прийняв Його любов, дозволяючи умити ноги, а також заохочує та вчить кожного. Після Служби Божої священики мали нагоду почути конференцію про адорацію та порозмовляти про різні організаційні справи пов’язані з Всеукраїнським Євхаристійним конгресом. за матеріалами Католицького Медіа-Центру |