title-ecclesia

Свідки воскресіння Ісуса

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 21 квітня 2012 року в парафії Христа Царя Всесвіту в Новограді-Волинському відбулася незвичайна подія. Молодь з Руху Світло-Життя була прийнята на чергові ступені. О 13.00 розпочалася Свята Меса, котру очолив о. Станіслав Інжиєвський – вікарій парафії св. Олександра з м. Києва. Молодь, котра закінчила І ступень очікувала перед храмом на впровадження в девтерокатехуменат, тобто отримання дороговказів християнської зрілості.

О. Станіслав з радістю привітав присутніх. Спитав чи вони готові піддатися керівництву Ісуса. Після цього позначив святим хрестом, на знак приналежності до Христа і впровадив до храму запрошуючи взяти участь у Святій Месі. Літургія слова заохочувала нас більше слухати чим говорити. Священик перед проповіддю роздав присутнім жувальну гумку, як символ, що зараз повинні уважно слухати. Молоді це дуже сподобалося, тому із зацікавленням слухали.

 

Після проповіді 11 молодих людей прийняли з рук отця дороговкази, так звані кроки християнської зрілості, за допомогою яких будуть прямувати у вірі. Пізніше 16 осіб вступили на І ступінь оазової формації. Вони отримали «фоску», тобто знак Руху Світло-Життя. На закінчення урочистого дня ми вислухали конференцію. Отець Станіслав заохочував нас давати свідоцтво своєї віри. Ми як оаза, як християни повинні керувати світом, а не світ нами. Ми зрозуміли, що не так просто бути учнем Ісуса на щодень. Отримавши благословення і світло хочемо його нести там, де Господь нас посилає!

с. Марієтта Мікса СDC

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino