| Реколекції під гаслом: «Як стати справжнім чоловіком» |
|
ВОРЗЕЛЬ 20-22 квітня в семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, що на Київщині відбулись реколекції для хлопців з парафій, в яких працюють отці Кармеліти. Реколекції зібрали 25 юнаків з парафій: Воздвиження Хреста Господнього, що в Києві, святої Терези від Дитяти Ісус м. Ірпінь, Святого Духа, що в Боярці та з Дієцезіального Санктуарію Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, що в Бердичеві. Проводив реколекції о. Олег Кондратюк OCD разом з двома дорослими чоловіками п. Андрієм Чміленко та п. Юрієм Онишко з парафії Воздвиження Хреста Господнього, котрі допомагали о. Олегу у проведенні реколекцій. Темою реколекцій були роздуми над питанням: «Як стати справжнім чоловіком?» Це вже другі реколекції такого плану, котрі допомагають хлопцям віком 14-25 років стати справжніми чоловіками. Для кращого розкриття теми був перегляд фільму Мела Гібсона «Людина без обличчя», в якому показано як стати справжнім чоловіком, де хлопчик зростає в чоловічості, проходить в певному етапі зростання до повноти буття чоловіком. Після фільму відбувся докладний аналіз всіх сцен фільму, щоб глибше побачити сенс і ціль, яку хотів показати режисер. Пан Андрій та пан Юрій також ділилися власним досвідом, як бути дорослим зрілим чоловіком в різних повсякденних обставинах, ситуаціях. Розповідали різні життєві ситуації, давали свідчення свого життя. Також провели лекцію на тему: «Етапи зростання хлопця», тобто як хлопець переростає в чоловіка. Самі хлопці також ділилися, радилися між собою, аналізували, обговорювали, дискутували над тим, як в сучасному житті так чи інакше поступати. На реколекціях звичайно був час на молитву, медитацію, а головне на Святу Месу, без якої християнське вчення не могло би існувати. Реколекції дали свої плоди, надіємось що хлопці прийняли цю науку, та втілять її в своєму житті. Семінарист Віталій Квапіш |