| Нема Його, Він ВОСКРЕС!!! |
|
КИЇВ У Прокатедрі святого Олександра відправили Святу Месу Великої Суботи. В Урочистому Богослужінні головував Архієпископ Петпро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирський, співслужили, Апостольський Нунцій Архієпископ Томас Галіксон, настоятель парафії святого Олександра з священиками вікарними, брати Менші Францисканці з парафії святого Франциска, Отці Домініканці, капелан Польської Спільноти, секретар Архієпископа та секретар Нунція, Місіонери святого Вікентія Де Поль. Численно зібрані вірні.
Проповідь виголосив Архієпископ Петро вказуючи на те, щоб нести радість Воскресіння усьому світу, нести там де ми перебуваємо. Бог любить нас і бажає нашого щастя. Ділімося цією радістю та проголошуймо вістку Воскресіння. На початку відбулося посвячення вогню та Пасхальної свічки, потім передання вогню усім вірним. Продовжена Літургія Читань, яка складалася з 9 Біблійних читань, Таїнство Хрещення та Миропомазання уділено для семи попередньо приготовлених вірних, Євхаристійна Літургія, урочисте благословення вірних та на кінець посвячення Великодніх страв. Христос Воскрес! |